EXKLUZIVNÍ DŘEVĚNÝ BOX Pialek & Jäger

Chcete ochutnat opravdové skvosty ze Znojemska v podobě nejvyšší řady z vinařství Pialek & Jäger. Najdete tu 3 kusy vín, které se vyrábí pouze v určitých letech  a jsou určeny milovníkům suchých, odrůdových a velkých vín v podobě Sauvignonu Grand Reserva No.2 ročník 2013, Grand Veltlínu Weinperky GV No.5 ročník 2016 a jejich top značce Chardonnay Grand Reserva No.3 ročník 2015. Vína vyrobena v biorežimu, bez chemie, s použitím síry jen pro konzervaci. Vše zabaleno do krásné dřevěné krabice určené přímo k předání:)

1 703 Kč 1 407,44 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné

Sauvignon Grand reserva No.2 - 2013 - suché

Velké víno zaměřeno do nejvyšší gastronomie a zážitků. Mikrooxidativní technologie s vyšším alkoholem a   minimálním obsahem siřičitanů, přerůstající až v animální tóny. Vino je kvašeno v novém dubovém sudu o objemu 500l, kde poté zraje a školí se min. 20 měsíců. Potenciál pro opravdu dlouhé zrání na lahvi. Analytika: 1,1 g zbytkového cukru/l, 6,6 g/lv kyselin, pozdní sběr. 

Chardonnay Grand Reserva No.3 2015 - SUCHÉ

Víno je kvašeno v novém 500 litrovém  dubovém sudu, kde zraje a školí se maximálně 24 měsíců, poté 18 měsíců na lahvi. Ve vůni můžeme nalézt vanilku. Víno se hodí k dlouhodobé archivaci (10 let). Doporučuji burgundskou skleničku. Analytika: cukr 1,7 g/l, pozdní sběr. 

GRAND VELTLÍN WEINPERKY GV NO.5 2016 - SUCHÉ

Toto víno nese číslo 5, tedy se vyrábí pátým rokem a je jedinečné tím, že ne každý rok je vhodný pro výrobu tohoto vína. Víno zrálo v akátovém sudu a leželo půl roku na lahvi. Grand Veltlín pochází z jedinečné trati Weinperky. Vyznačuje se vysokou mineralitou, nazrálostí  a nulovovým zbytkový cukrem.