Moji vinaři

Vinařství Balážovi
Logo

Vinařství z Dolních Dunajovic, ve kterém se mísí rodinné tradice, spolupráce všech členů rodiny a kvalitních vinic. Bonusem je jejich exkluzivní víno napříč všemi řadami a poutavá etiketa.
Můj tip: Ryzlink rýnský - řada Baláž

Zajímá mě více
Vinařství Filip Mlýnek
Logo

Osoba Filipa Mlýnka , jeho um udělat jedinečná vína spolu s jeho zkušenostmi je prostě dar od Boha. Tento vinař jde proti proudu a jakmile jeho vína ochutnáte, musíte si je zamilovat.
Můj tip: Sauvignon Turold

Zajímá mě více
Vinařství Škrobák
Logo

Rodinné vinařství z Čejkovic, které se zaměřuje na velmi suchá vína. Heslem vinařství je “Vyrábíme víno s láskou” … a je to v kvalitě znát.
Můj tip: Chardonnay

Zajímá mě více
 
Vinařství Klobása
Logo

Butikové vinařství z Nikolčic. Pan Klobása dělá vína po svém a výsledek za to stojí - vína s autentickou chuťovou linií. Když se projdete jeho precizně obdělávanými vinicemi víte, že to, co, se Vám dostane na stůl, nezklame.
Můj tip: Tramín v suché variantě.

Zajímá mě více
Vinařství Milan Sůkal
Logo

Vína vinařství Milana Sůkala jsou vyráběna s ohledem na terroir a důraz je kladen na vysoce jakostní a přívlastková vína. Najdete je ve vyhlášených michelinských restauracích a teď i u mne :)
Můj tip: Chardonnay

Zajímá mě více
Vinařství Masařík
Logo

Pokud jste ještě neslyšeli o autentistech, tak tady máte tu čest. K výrobě jejich vín používají vlastní kvasinky ze starých vinic a postupy, které tu byly od nepaměti bez použití chemie. Výsledkem jsou vína minerální , suchá a plná a odpovídají oblasti , ze které pochází, tedy ze Slovácka
Můj tip: Pinot gris

Zajímá mě více
 
Vinař Jiří Uherek
Logo

Mladý vinař z Dolních Bojanovic, který se zaměřuje na přívlastková suchá vína s vyšší kyselinkou a výrazným aroma
Můj tip: Ryzlink vlašský ve sladké variantě

Zajímá mě více
Vinařství Arte vini
Logo

René Vrátil a jeho německé kořeny vnesly do vinařství svěží vítr a s využitím potenciálu , který má se zaměřuje na odrůdy, které jsou vlastní znojemské podoblasti. Najdete u něj vína pouze suchá, jedinou výjimkou je můj tip Pálava.


Zajímá mě více
Vinařství Piálek Jäger
Logo

Za mne vinařství číslo 1 v České republice z Nového Šaldorfa. Výhradně přívlastková vína malých šarží, dodávky do všech michelinských restaurací v ČR a množství cen, které za svá vína získávají je reklama sama o sobě.
Můj tip: Veltlínské zelené extra nebo unikání Ryzlink rýnský Sexenberg

Zajímá mě více
Vinařství Jan Stávek
Logo

Rodinné vinařství z Němčiček, které bylo založeno již v roce 1898. Jeho zaměření je na fortifikovaná, rosé vína a vína z odrůdy Frankovka. Zajímavostí je, že všechny recepty jeho cuvée nesou rukopis předků.
Můj tip: Rosé Bočky

Zajímá mě více
Vinařství Ilias
Logo

Malé, rodinné, dynamické vinařství z Pavlova, u nichž se z koníčka stala práce. Od roku 2011 vyrábí svá vína v bio kvalitě a na etiketě záměrně neuvádí popis vín.Ten je zcela ponechán na fantazii zákazníka jako takovém.
Můj tip: Rulandské modré

Zajímá mě více
Vinařství Nepraš
Logo

Filosofie pavlovského vinařství Nepraš je spojení lásky k vínu, vinicím, na kterých společně hospodaří a odpovědnosti k jedinečnému místu, kterým Pálava je. "Víno, to je kultura.
Můj tip: Ryzlink rýnský

Zajímá mě více
Vinařství Kadrnka
Logo

Vinařství z Březí u Mikulova , které klade důraz na devizu vlastních vinic s minimalizaci chemických zásahů.
Můj tip: Ryzlink vlašský Ořechová Hora

Zajímá mě více
Vinařství Kamil Prokeš
Logo

Krédem Kamila Prokeše je "Nevyzkoušené je nepoznané". Tento trend se odráží i v jeho "vymazlených" vínech, které pěstuje ve vyhlášené viniční trati Putny. Zaměřuje se jak na tradiční tichá vína, tak na vína šumivá. Je vinařem, sommeliérem a mezinárodním mistrem v sabráži.
Můj tip: Frankovka

Zajímá mě více