Advivum - masterclass se sklářskou firmou Riedel

Před pár dny jsem měla možnost se zúčastnit velmi prestižní akce, kterou pořádala společnost Advivum - masterclass se sklářskou firmou Riedel, která se specializuje na výrobu a dovoz skleniček, které jsou přímo napasované na jednotlivé odrůdy.

Nezbytnou součástí akce byla voda Krondorf, kterou považuji za nejlepší vodu ke skvělému vínu. Již si bez ní nedovedu žádnou degustaci ani představit.

Akce se uskutečnila u skvělého sommeliera Libora Nazarčuka v jeho reprezentativní vinotéce v Břeclavi a ocitla jsem se, ač nečekaně, ve velmi vytříbené společnosti.

Sešly se tu vítězní sommeliéři Kamil Prokeš a Libuška Vrbová, nechyběli ani zástupci významných vinařství - Mádl, Michlovský, Kamil Prokeš, Honza Stávek, vinařství Sonberk, Obelisk.

Odnesla jsem si 4 kusy těchto skvostných skleniček, které již nedám z ruky. Je to opravdu znát, když pijete úžasná vína ze správného skla. Určitě to také vyzkoušejte, je to opravdu mega rozdíl.

Vína od Kamila Prokeše můžete zakoupit třeba v mém balíčku I love Pinot Blanc and Gris. Jeho Pinot Blanc je můj oblíbený kousek.

Další fotky z akce naleznete na mém Facebooku.